BIOREVITALIZĀCIJA

Biorevitalizācija- tā ir mūsdienīga augstvērtīga metode, kurā tiek pielietota hialuronskābe. Tā palīdz atjaunot ādas veselību.
Biorevitalizācijas laikā injekcijas veidā vidējā ādas slānī (mezodermā) tiek ievadīti speciāli ārstnieciskie preparāti. Ārstnieciskā preparāta izvēle ir atkarīga no ādas problēmas, kuru nepieciešams risināt, ņemot vērā individuālās organisma vajadzības.
Ar biorevitalizācijas palīdzību tiek nostiepta sejas un ķermeņa āda, atjaunotas tā kontūras, tiek izlīdzinātas krunciņas. Biorevitalizācija veicina ādas krāsas atjaunošanos, likvidē hiperpigmentācijas plankumus, paplašinātos asinsvadus, izsitumus. Šī procedūra ir efektīva celulīta un arī alopēcijas ārstēšanas gadījumā. Pēc preparāta ievadīšanas efekts ir redzams praktiski uzreiz un saglabājas ilgu laiku sakarā ar reflektoro stimulāciju, kas atbild par dabīgu ādas šunu atjaunošanos.
Biorevitalizācijas procedūrai praktiski nav vecuma ierobežojuma un blakusparādību, tajā pašā laikā tā arī neizslēdz citu kosmētisku procedūru pielietošanu.
Biorevitalizācijas laikā tiek pielietoti tādi preparāti, kuri normalizē vielmaiņu ādā un zemādas tauku slānī, uzlabo asinsriti, regulē lipīdu vielmaiņu, efektīvi likvidē fibrozos audus.
Visi mezoterapijas preparāti fizioloģiski atšķiras, kas savukārt izslēdz alerģiskas reakcijas un labu klientu organisma panesību. Injekciju veikšanai tiek izmantota mūsdienīga aparatūra, kas izslēdz inficēšanās risku un mezoterapijas sāpīgumu.
Tādas injekcijas ir pilnīgi drošas, nesāpīgas un tām ir lielisks acīmredzams jaunavīgāks efekts.
Ārstēšanās kurss sastāv no 2 etapiem: pirmais etaps- sākotnēja audu hidratācija, injekcijas ceļos tiek ievadīta hialuronskābe, otrais etaps- sasniegtā rezultāta saglabāšana. Lai rezultātu saglabātu un uzturētu, ieteicams atkārtot seansu reizi 2-3 mēnešos.